" ما به تصمیم گیری بر پایه تجزیه وتحلیل واقع گرایانه ایمان داریم."

 

قبل از تصمیم برای نصب اتوماسیون در هرنوع سالن اعم از گلخانه، پرورش طیور، پرورش آبزیان و... ابتدا باید وضعیت موجود و عملکرد تمامی تجهیزات بررسی و در راستای ایجاد تعادل در محیط اقدامات لازم انجام شود، اگر هرکدام از پارامترهای مربوط به محیط نظیر دما، رطوبت و تهویه در حالت تعادل نباشند، شما می توانید با روش هایی بسیار ساده نواقص را شناسایی و به رفع آنها بپردازید.

با آگاهی به این مهم حتی اگر تخصص مورد نیاز را در اختیار ندارید به متخصصان گروه صنعتی مهرسامان گستر مراجعه کرده و راهکارهایی کارا و متناسب با شرایط منحصر به سالن خود و میزان تجهیزات موجود در جهت یافتن نقاط کور تهویه، دما و رطوبت و همچنین رفع نواقص ساختمانی و تجهیزات، دریافت کنید. این امر شرایط را برای دستیابی به بالاترین میزان راندمان، مهیا می کند.

 
 
" موفقیت تنها با همراهی سرمایه های انسانی خلاق و یادگیرنده میسر است."

 

گروه سام‌تک با راه‌اندازی واحد آموزش و با انجام تحقیق و پژوهش، در راستای ارائه خدمات باکیفیت برتر جهت برآوردن نیازها و خواسته های مشتریان و افزایش سهم بازار گامی موثر برداشته است. این هدف با بکارگیری انواع آموزش‌های فناورانه و نوین جهت ارتباط آسان و سریع مشتریان میسر می‌شود. کارآمد کردن سیستم آموزشی مستلزم برنامه‌ریزی، سیاستگذاری، سازماندهی، هدایت و رهبری و ارزیابی مستمر است. انجام این مهم مستلزم استفاده از داده‌ها و اطلاعات آموزشی است.  بر این اساس، تدوین و استقرار سیستم آموزشی به عنوان زیر بنای آموزش و ارزیابی ضرورت می‌ یابد. این امر باعث رشد مستمر در فعالیت های آموزشی می شود و گروه سام تک توانسته نقش به سزایی در این راستا ایفا کند.

 
 
"مشتری عضوی از خانواده مهرسامان گستر است و ما متعهد به برآورده سازی کلیه نیازها و ارتباط مستمر با مشتریان جهت حصول اطمینان از کیفیت محصول و خدمات می باشیم."

 

خدمات مشاوره در راستای رسالت و استراتژی های گروه سام‌تک می باشد. گروه ما با مشاوره بصورت رایگان و ارائه برنامه های منحصر به فرد  در راستای ارتباط تنگاتنگ با مشتریان و اجرای سیاست های مشتری مداری با بهره گیری از کارشناسان با تجربه، رسالت خود را به انجام می‌رساند. مشتریان براساس نوع کسب و کار و بازار خود برنامه‌ای اثربخش و سودآور دریافت می‌کنند که باعث سهولت و سادگی در امور  برنامه‌ریزی آن‌ها خواهد شد.