• به‌دست آوردن رتبه نخست سهم بازار داخلی در زمینه  تولید اتوماسیون های هوشمند صنعتی
  • به پشتوانه واحد تحقیق و توسعه خود به‌عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان اتوماسیون هوشمند صنعت کشاورزی و طیور در منطقه خاورمیانه معرفی شود.
  • افزایش توان رقابتی و استمرار آن جهت کسب بیشترین سهم بازار
  • توجه به نیروهای شایسته، خلاق و نوآور به عنوان منابع ارزشمند سازمان
  • ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای توسعه بازار
  • جلب رضایت کلیه مشتریان
  • طراحی و تولید اتوماسیون به صورت کاملا فنی و متمایز براساس نیازسنجی

شرکت مهر سامان گستر، با انجام پروژه‌هاي زيربنايي در كلاس جهاني، مشتريان خود را در خلق ارزش و زندگي بهتر همراهي مي‌كند، گروه سام‌تک به پشتوانه مجموعه‌اي از متخصصين كارآمد، به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده سیستم‌های هوشمند و اتوماسیون صنعتی درایران، دانش و تجارب ارزشمند خود را در به ثمر رساندن پروژه‌هايی در زمینه طراحی اتوماسیون و سیستم‌های کنترل هوشمند سالن‌های کلیه مزارع و کارخانه‌های تولید کننده خوراک دام و طیور به كار برده می‌شود.

شرکت دانش بنیان مهرسامان گستر، در سال 1403 با توجه به اتخاذ استراتژی یکپارچگی (Integration strategy) و استقرار نظام‌های کیفی و مدیریت کارا و اثربخش زنجیره تأمین و عرضه خود در سطح ملی، به عنوان بزرگترین و موفق ترین مجموعه بخش خصوصی در صنعت تولید اتوماسیون هوشمند در ایران و کشورهای همجوار بشمار خواهد رفت و با رشدی مستمر، رضایت و اعتماد ذی‌نفعان خود را رقم خواهد زد و عاملی حمایت‌کننده و مؤثر در کاهش بهای تمام شده و افزایش کیفیت محصولات تولیدکنندگان بالادستی خواهد بود، به نحوی‌که انعکاس این ارزش آفرینی، در صنعت کشاورزی و طیور کاملاً مشهود خواهد بود.

شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، در سال 1390 با بیش از 12 سال تجربه در زمینه اتوماسیون صنعتی و هوشمند سازی کارخانجات و سالن‌های تولیدی تاسیس شده است. از سال ۱۳۸۶ تا به امروز راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در راستای پیشبرد و تامین رفاه حال صاحبان صنعت مرغدارای، گلخانه‌ وسایر بخش‌های صنعت دام، طیور و کشاورزی پیموده است. افزایش تولید با استفاده از روش‌های قدیمی و سنتی کاری است که اغلب برای مالکان غیرممکن است، در حالی که هوشمند‌سازی وکنترل شرایط محیطی در مزارع و سالن‌های تولیدی با استفاده از سیستم اتوماسیون هوشمند مهر سامان گستر، رویای همیشگی افزایش میزان تولید در عین کاهش هزینه‌های جانبی برای مالکان را تحقق می‌بخشد. گروه صنعتی سام‌تک، با بهره‌مندی از تیمی زبده و کارآزموده تا به حال موفق به تجهیز و هوشمند سازی بیش از 650، سالن تولیدی اعم از سالن‌های مرغداری، پرورش کبک و بلدرچین، بوقلمون و تجهیز گلخانه‌های مختلف، مزارع پرورش قارچ و کارخانه های تولید خوراک دام و طیور شده است.

مدیران ارشد
دکتر محمد گل محمدی
رئیس هیات مدیره

دکترای دامپزشکی

مهندس مریم گل محمدی
نائب رئیس هیات مدیره

مهندسی نرم افزار

دکتر شهرام حقیقی
مدیر عامل

دکترای دامپزشکی

دکتر رضا حقیقی
موسس و مدیریت اجرایی

دکترای مدیریت DBA و مهندسی کامپیوتر

دپارتمان فنی مهندسی
مهندس رسول شهریاری
مدیر فنی_مهندسی

مهندسی برق قدرت

مهندس مریم رجبی
کارشناس نرم افزار برنامه نویس

مهندسی نرم افزار

مهندس قاسم عمادی
کارشناس نصب و راه اندازی

کارشناسی برق - کنترل

آقای محسن نادری
کاردان نصب و راه اندازی

کاردانی الکترونیک

مهندس فرهاد هنرمند
کاردان نصب و راه اندازی

کارشناس برق-کنترل

مهندس زهرا شمس
کارشناس الکترونیک

کارشناس الکترونیک

دپارتمان مالی اداری
مهندس شیما حقیقی
بازرس هیات مدیره ، مدیر مالی_اداری

کارشناسIT

الهه خلیلی
مسئول امور دفتری دبیرخانه

حسابدار صنعتی کاردانی

دپارتمان بازرگانی
دکتر ندا دسترنج
مدیر بازرگانی

دکترای مدیریت تحول

اکرم ترابی
سرپرست فروش و CRM

کارشناسی طراحی داخلی

شکوفه غریب نواز
کارشناس فروش و بازاریابی

کارشناس ارشد فتونیک